VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

VAN İSGB Ekibi olarak hazırladığımız "GÜVENLİ GELECEK" isimli dergimizin 1.sayısı sitemizde yayımlanmıştır.

VAN İSGB Ekibi olarak hazırladığımız "GÜVENLİ GELECEK" isimli dergimizin 1.sayısı sitemizde yayımlanmıştır.

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimimiz tarafından periyodik olarak yayımlanacak "Güvenli Gelecek" isimli dergimizin 1.sayısına ait çalışmalarımızı tamamladık. Bu sayımızda İlçe İSGB Büro Yöneticilerimize ait yazı ve afiş yer almakta ve 40 sayfadan oluşmaktadır. Derginin her yeni sayısının sonunda "Okul Uygulamaları" başlıklı yazılarla okullarımızın iş sağlığı ve güvenliğine yönelik yapacakları iş ve işlemlerle ilgili bilgiler verilecektir. Bu bilgilendirmeler ışığında kullanabilecekleri belge ve sunumlar da sitemizde yayımlanacaktır. 1.sayının 39. sayfasında yer alan "Okul Uygulamaları-1" başlıklı yazı ve eklerinin tüm okul idarecileri tarafından incelenmesi gerekmektedir.

Dergimizin tüm okul idarecileri ve öğretmenlerimiz tarafından incelenmesi, öğrenci ve velilerle paylaşılması önem arz etmektedir. Dergideki yazı ve afişlerin okulların İSG panolarına asılarak farkındalık oluşturulması önceliklerimiz arasındadır. Okullarımızda olması gereken “İş Sağlığı ve Güvenliği Kulübü”nün yapacağı çalışmalarda dergideki içeriklerden faydalanılabilir. Bununla birlikte ders akışını bozmayacak şekilde uygun zamanlarda dergideki yazılar ve ekindeki sunumlar öğrencilere aktarılabilir.

Dergimize yazı veya afişlerle katkı sunmak isteyen okul idareci ve öğretmenlerimiz İlçe İSGB Büro Yöneticilerimizle iletişime geçebilir. Dergimizin 1.sayısında emeği geçen İş Güvenliği Uzmanlarımıza teşekkür ederiz. Faydalı olması dileğiyle…

                                                                                                                                                            VAN İSGB EKİBİDERGİNİN 1.SAYISINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ) 

DERGİNİN 1.SAYISINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ)

 

Dergimizin 39.sayfasındaki Okul Uygulamaları-1 başlıklı yazıda bahsi geçen belgelere ulaşmak için tıklayınız.

DERGİNİN 39.SAYFASI (OKUL UYGULAMALARI-1)

21-10-2018

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.