VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Tüm okul ve kurumlarımız tarafından doldurulacak "İSG KARNESİ"

Tüm okul ve kurumlarımız tarafından doldurulacak "İSG KARNESİ"

Okullarımızdaki İSG faaliyetlerinin izlenmesi, eksikliklerin belirlenmesi, istatistiki veriler ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla aşağıda linki verilen "İSG KARNESİ" isimli formun doldurulmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Formdaki bütün alanlar eksiksiz doldurulacaktır. Hazırlanan ve kaydettiğiniz karnenin bir çıktısını çıkarıp İSG dosyanıza koymanız gerekir.

Elektronik formatta kaydettiğiniz formu size DYS üzerinden gönderilecek resmi yazıda belirtilen e-mail adresine göndermeniz gerekmektedir. (Dosya boyutu ile ilgili sorun nedeniyle evrak DYS üzerinden gönderilememektedir)

 

  İSG KARNESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 İSG KARNESİNİ İNDİRMEKTE ve KAYDETMEKTE SORUN YAŞIYORSANIZ AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYİNİZ

 

 

KARNEYİ İNDİRMEKTE ve KAYDETMEKTE SORUN YAŞAYANLAR İÇİN SÖZEL ANLATIM:

1- Karne indirme linkinde sorun yaşıyorsanız, (a) açılan sayfada indir butonuna tıklayarak belgeyi indirin veya (b) linkin üzerine sağ tıklayıp "Bağlantıyı Farklı Kaydet" seçeneğini seçin ve dosyayı kaydedin.

2- Form üzerinde yaptığınız giriş sonucunda, formu kaydetmek için (a) Dosya (file) / Farklı Kaydet (Save As) şeklinde veya (b) çalışmanızı bitirdikten sonra formu kapattığınızda "..... değişiklikleri kaydetmek istiyor musunuz?" uyarı yazısında "Evet" butonuna tıklayıp evrakı kaydedebilirsiniz.

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.